Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy. akceptuję czytaj więcej

Demonstracja za demonstracją - idziemy w to!!!

Mając na uwadze ostatnie wydarzenia, skojarzenia będą jednoznaczne, ale nie martwcie się - nie idziemy na ulicę. Demonstrujemy w sieci... ale o tym za chwilę.

Nie pierwszy raz zdarzyła nam się współpraca z klientem, który wskazywał na łatwość obsługi panelu administracyjnego strony www, jako jeden z naszych największych atutów. Cieszy nas każda taka recenzja - w końcu był to jedyny powód dla którego powstał nasz mtmAdmin (CMS - Content Management System). Mało tego zdarzało nam się już zaczynać współpracę tylko dlatego, że mamy własny CMS.

Nasz produkt jest bajecznie prosty w obsłudze, nie wymaga nawet podstaw wiedzy z zakresu IT, a przy tym sporo potrafi. Napisaliśmy go w taki sposób, aby można było dołączać kolejne moduły, w czasie gdy inne są chowane przed użytkownikiem. W ten sposób w panelu administracyjnym strony internetowej widzicie tylko te funkcjonalności, które są Wam potrzebne. Super, ale gdzie ta demonstracja? Już już... zaczynamy!

Możemy mówić i pisać o tym, że obsługa naszych stron www czy sklepów internetowych jest dziecinnie prosta. Możemy się chwalić jak wielu osobom podoba się nasz system CMS. Możemy twierdzić, że ostatnie wdrożenie systemu w firmie klienta (szkolenie operatora) zajęło pięć minut - co oczywiście również jest prawdą!!! Możemy wszystko, ale nie musicie nam wierzyć na słowo - zaczynamy demonstrować! Przygotowaliśmy dla Was dwie wersje pokazowe naszego mtmAdmina. Wersja pierwsza skonfigurowana została pod bardzo prosty szablon, a zatem będziecie mogli zobaczyć jak łatwe i intuicyjne jest zarządzanie Waszą nową stroną internetową. A po co drugie demo? Bo podstawowe funkcjonalności to nie wszystko. Oglądając demo wersji podstawowej możecie pomyśleć, że system pozwala wyłącznie dodawać podstrony do menu, zarządzać sliderem i pisać treści - nic bardziej mylnego. mtmAdmin umie dużo więcej, co oczywiście chcemy Wam pokazać. W drugiej demonstracji włączyliśmy kilkanaście dodatkowych funkcjonalności i to też nie wszystko.

Za pomocą systemu w bardzo prosty sposób dodacie do swojej strony www oferty pracy, listę swoich produktów, poprowadzicie bloga i dużo, dużo więcej. Dodatkowo system zadba o poprawne wyświetlenie przygotowanej treści - nie musicie się martwić o formatowanie tekstu, kolor i rozmiar czcionki czy obrazka. System sam zdecyduje jak zaprezentować na stronie internetowej pakiet sprzedażowy i zadba o to, by dobrze wyglądał zarówno na telewizorze, jak i na telefonie komórkowym.

Zapraszamy! Zapoznanie się z wersjami demonstracyjnymi nie zobowiązuje zupełnie do niczego i poza dwiema minutami Waszego czasu nic nie kosztuje, więc nie ma na co czekać!

Napisz do nas, a w odpowiedzi dostaniesz loginy i hasła do obu wersji panelu administracyjnego przykładowej strony www. Sprawdzisz jak wszystko działa i przekonasz się, że warto być z nami.

Idź do kontaktu.

do góry