Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy. akceptuję czytaj więcej

Pozycjonowanie w białym kapeluszu

Wszyscy chcą być pierwsi. Każdemu zależy na przyciąganiu klientów do swojej strony www. Im więcej klientów odwiedzi Twoją stronę internetową, tym większe są szanse, że ktoś coś od Ciebie kupi. To żadna tajemnica. Nie jest też tajemnicą, że Google bardzo często zmienia zasady, zgodnie z którymi wyświetlane są wyniki w wyszukiwarce. Chcesz wiedzieć jak sobie z tym radzić? Chcesz zwiększyć swoją sprzedaż?

Jednym z elementów wpływających na pozycję Twojej strony w wyszukiwarce jest posiadanie (lub nie) bloga wewnątrz strony internetowej. Mało tego! Sam blog nie wystarczy - potrzebne są również treści. Wartościowe treści. Im więcej włożysz do sieci, tym hojniej sieć Ci się odwdzięczy. Jeśli zaproponujesz klientom ciekawe treści, chętniej będą do Ciebie wracać, co przełoży się bezpośrednio na wzrost sprzedaży.

Niestety, zdecydowana większość stron internetowych nie posiada bloga. Twoja też? Nie przejmuj się. Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o możliwości wyposażenia Twojej strony w bloga. Koszt takiej inwestycji nie jest duży, a zyski mogą Cię poważnie zaskoczyć. Spróbuj - zadzwoń pod numer 609 241 305 lub napisz na e-mail biuro@grupamtm.pl. Warto!

do góry