Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy. akceptuję czytaj więcej

Szewc bez butów chodzi

No i nareszcie udało się znaleźć czas na budowę nowej witryny dedykowanej projektowaniu i tworzeniu stron www (mtmdesign). Oczywiście stara strona nie była zła, ale gdy ją tworzyliśmy nie braliśmy pod uwagę ruchu z urządzeń mobilnych. Teraz z czystym sumieniem możemy zaprosić wszystkich użytkowników: od serfujących na telewizorach, aż po korzystających z tabletów i telefonów. Oczywiście staraliśmy się, aby strona była przejrzysta i czytelna, a do tego przyjemna dla oka. Udało się? Sprawdź sam!

Piszemy krótko i na temat. Dwa słowa o naszym systemie mtmAdmin, kilka zdań o nas i kilka wybranych realizacji. Niech nasze produkty mówią same za siebie.

Zapraszamy do odwiedzenia strony www.mtmdesign.eu, a dwie pierwsze osoby, które do końca miesiąca skontaktują się z nami powołując się na tą aktualność, otrzymają atrakcyjny rabat na zaprojektowanie i stworzenie nowej responsywnej strony internetowej.

do góry