Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy. akceptuję czytaj więcej

Trzymaj się wersji mobilnej!

No i stało się to, co prędzej czy później musiało się stać. Strony, które nie są przystosowane do przeglądania na komórkach i tabletach wylatują z mobilnych wyników wyszukiwania! Ale nie przejmuj się. To dobrze! W poniższym artykule wytłumaczymy Ci dlaczego.

Na koniec kwietnia Google przeprowadziło kolejną aktualizację algorytmów wyszukiwania. Zgodnie z nią premiowane są strony wykonane w technologii RWD (Responsive Web Design), a co za tym idzie karani są właściciele stron wykonanych w starej technologii. Co to oznacza dla Ciebie? Jeśli posiadasz już mobilne wersje swojej strony www, to możesz się tylko cieszyć - właściciele przestarzałych witryn zrobili właśnie dla Ciebie miejsce na liście wyników w wyszukiwarce. Gorzej jeśli to Twoja strona wypadła z listingu. Wyobraź sobie, że twój potencjalny klient siedzi właśnie w samochodzie i szuka usługi lub produktu, który oferujesz. To najlepszy klient, bo jest zdeterminowany i zależy mu na czasie. Jeszcze dziś podejmie decyzję o zakupie. Niestety nie znajdzie Cię w wynikach i wyda pieniądze gdzieś indziej. Oczywiście większość odwiedzających Twoją stronę to użytkownicy komputerów (możesz to sprawdzić w narzędziu analitycznym dla swojej strony), ale mamy 21 wiek i coraz częściej użytkownicy przesiadają się na tablety i smartfony. Poza tym 10% - 20% klientów przekłada się na 10% - 20% zysku. Czy pozwolisz sobie na wyrzucanie co miesiąc piątej części swoich pieniędzy do śmietnika?

Co teraz? Zabieramy się za stare witryny i wprowadzamy je do nowej rzeczywistości. Skontaktuj się z nami (kontakt) i zobacz jak możemy Ci pomóc. Przede wszystkim wykonamy dla Ciebie responsywną wersję strony (w technologii RWD). Wyposażymy ją w system zarządzania treścią mtmAdmin (nasz autorski system CMS), dzięki czemu będziesz mógł samodzielnie zarządzać swoją witryną. Oczywiście możemy również wykonać nową wersję Twojej starej strony. Skontaktuj się z nami (kontakt) - wycena jest bezpłatna i niezobowiązująca. Nic nie tracisz, a wygrać możesz wszystko.

Zapraszamy!

do góry