Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy. akceptuję czytaj więcej

mtmPlanner - system rezerwacji elektronicznych

System mtmPlanner to narzędzie pozwalające na dokonywanie rezerwacji za pośrednictwem Państwa strony internetowej. Stworzony został z myślą o szeroko pojętej branży HoReCa, a więc do współpracy zapraszamy hotele, motele, ośrodki wypoczynkowe czy pola namiotowe, ale również wszelkie wypożyczalnie i inne firmy, których działalność bazuje na rezerwowaniu zasobów. Po drobnych modyfikacjach narzędzie doskonalne sprawdzi się również w restauracjach (rezerwacja stolików), salonach kosmetycznych i fryzjerskich (rezerwacja terminów wizyt), prywatnych gabinetach lekarskich, gabinetach dentystycznych itd.

Podstawową zaletą mtmPlannera jest fakt, iż nie jest on tylko wtyczką do strony internetowej, która wysyła maile do recepcji. Jest kompletnym narzędziem, które podczas dokonywania rezerwacji przez klienta sprawdza aktualne obłożenie i informuje go o wolnych pokojach w zadanym terminie. Dodatkowo wszystkie akcje wykonywane w systemie potwierdzane są poprzez wysłanie do klienta drogą mailową automatycznej informacji zawierającej podziękowanie oraz dane rezerwacji, czyli termin rezerwacji czy adres hotelu.

mtmPlanner dla klietna to:

  • wygoda - klient otrzymuje możliwość zarezerwowania pokoju w sposób nowoczesny
  • elastyczność - może zarezerwować domek letniskowy nawet w niedzielę w nocy, gdy Twoja recepcja nie pracuje
  • oszczędność czasu - stawiamy na prostotę: rezerwacje dokonywane są w dwóch prostych krokach

mtmPlanner dla hotelu to:

  • wygoda i oszczędność czasu - odciąża recepcję od części obowiązków (większość czynności została zautomatyzowana i dostępna jest po kliknięciu odpowiednich przycisków)
  • elastyczność - system czuwa, gdy Twój telefon jest zajęty lub gdy recepcja już nie pracuje
  • doskonałe narzędzie marketingowe

Zapraszamy również na stronę internetową projektu: mtmPlanner

mtmPlanner | wygodne rezerwacje przez stronę internetową

do góry