Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy. akceptuję czytaj więcej

dziękujemy zodowolonym klientom

referencje grupa MTM | ArtofisArtofisAgnieszka Szara

Pan Tomasz Michna jako przedstawiciel firmy MTM DESIGN współpracował ze mną przy tworzeniu strony www firmy ARTOFIS i sklepu internetowego ARTOFIS. Dał się poznać jako sumienny człowiek, był bardzo zaangażowany w realizację projektów. Jego inicjatywa pomagała mi w sprecyzowaniu potrzeb dotyczących internetowego wizerunku firmy. Pan Tomasz Michna wzorowo reaguje na sytuacje wymagające zwiększonego nakładu pracy czy wysiłku intelektualnego, pokonuje problemy albo przedstawia alternatywne rozwiązania. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy, która trwa nadal (MTM DESIGN zajmuje się serwisem naszych stron www).

Zobacz oryginał.


referencje grupa MTM | EduSolutionsEduSolutionsEwa Spisak

Kilka miesięcy temu miałam przyjemność nawiązać współpracę z firmą grupa MTM, której zleciłam zaprojektowanie strony internetowej dla firmy szkoleniowej Edu Solutions. Usługa została wykonana terminowo i z niebywałą starannością i dbałością o efekt końcowy.

Pan Tomasz Michna jest osobą, która zapewnia najwyższej jakości, profesjonalną obsługę klienta – jest uważny, dokładny i cierpliwy, co jest rzadkością w dzisiejszym zabieganym świecie. Zawsze mogłam liczyć na szybką reakcję i pomoc oraz na wyczerpujące wyjaśnienia zarówno telefoniczne jak i mailowe, co umożliwiło nam szybką realizację projektu.

Z wielką przyjemnością polecam wszystkim grupę MTM i mam nadzieję na dalszą współpracę w przyszłości nad kolejnymi projektami.

Zobacz oryginał.


referencje grupa MTM | Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz KoleiPolska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz KoleiAdam Musiał

Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei poświadcza, że firma MTM Design była wykonawcą strony internetowej znajdującej się pod adresem www.izbakolei.pl.

Zlecone prace zostały wykonane terminowo, zgodnie z ustaleniami i specyfikacjami technicznymi. Współpracę z firmą MTM Design oceniamy jako satysfakcjonującą i profesjonalną.

Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei rekomenduje MTM Design jako rzetelnego i wiarygodnego wykonawcę.

Zobacz oryginał.


referencje grupa MTM | LC SoftLC SoftPiotr Taraszkiewicz

Firma LC Soft Piotr Taraszkiewicz działa na rynku od 2012 roku. Firma świadczy isługi informatyczne wykonując oprogramowanie na zamówienie klienta, oraz udostępnia rozwiązania autorskie.

W maju 2013 roku mieliśmy przyjemność skorzystania z usług firmy grupa MTM w zakresie odświeżenia naszego serwisu internetowego. Zakres usług obejmował analizę naszych potrzeb, oraz wykonanie zmian w naszym serwisie.

Z radością możemy poświadczyć, że firma grupa MTM cechowała się krótkimi czasami realizacji wyznaczonych zadań, jak i skuteczną pomocą po-wdrożeniową.

Nie mając żadnych uwag co do jakości wykonanych usług wobec naszej firmy otwarcie rekomendujemy firmę grupa MTM jako wyróżniającego się profesjonalizmem kontrahenta.

Zobacz oryginał.


referencje grupa MTM | Ośrodek Wypoczynkowy Ośrodek Wypoczynkowy Anita Mendlewska

Grupa MTM wykonała dla nas stronę internetową w pełni spełniającą nasze oczekiwania. 
Cenimy firmę za bardzo dobry kontakt oraz terminowość.  Wszelkie usługi świadczone przez firmę wykonane były z najwyższą starannością i zaangażowaniem. Na pomoc i doradztwo pracowników możemy liczyć do dziś.  Grupa MTM jest profesjonalnym partnerem na rynku, którego polecamy z pełną odpowiedzialnością. 

Jeżeli zajdzie taka konieczność na pewno skorzystamy z usług firmy ponownie.

Zobacz oryginał.


referencje grupa MTM | Ziarenka pieprzuZiarenka pieprzuAgata Kurzajak

Zdecydowałam się na współpracę z firmą MTM Tomasz Michna, ponieważ od początku sprawiała wrażenie profesjonalnej i zaangażowanej. Usługi firmy są kompleksowe, począwszy od porady odnośnie domeny, na kompleksowym stworzeniu strony kończąc. Szata graficzna mojego bloga była przygotowywana indywidualnie, zgodnie z moim wyobrażeniem. Firma nie stosowała gotowych szablonów. Pan Tomasz Michna doradzał mi w wielu kwestiach, takich, jak: favicon, czcionka, kolory, funkcjonalność strony administratora. Pomagał mi nawet później z atakami spamerskimi. Zawsze wszystko cierpliwie tłumaczył, nie używał przy tym typowego informatycznego języka branżowego.

Wiedziałam, jak mniej więcej ma wyglądać mój blog, ale w trakcie ustalania szczegółów zawsze mogłam liczyć na fachową opinię i konkretne wskazówki. Praca nad stroną była bardzo intensywna, a wszelkie moje sugestie i poprawki były wprowadzane natychmiastowo. Zresztą, tak jest do dzisiaj, ponieważ w ramach umowy posiadam roczną gwarancję na stronę.

Z przyjemnością mogę więc zarekomendować grupę MTM Tomasz Michna wszystkim tym, którzy cenią sobie profesjonalne podejście, terminowość realizacji zleceń i miłą współpracę. Efektem tej współpracy jest mój blog kulinarny, który można zobaczyć pod adresem: www.ziarenkapieprzu.com.pl. 

Zobacz oryginał.


referencje grupa MTM | LGS ConsultingLGS ConsultingŁukasz Strączyński

Współpracę z firmą Grupa MTM rozpoczęliśmy w 2013 roku.

Pierwszym zadaniem było zaprojektowanie i wykonanie firmowej strony internetowej. Celem było uzyskanie prostej ale interesującej strony www, która dodatkowo miała poprawnie wyświetlać się na tabletach i telefonach komórkowych. Efektem naszej współpracy jest strona internetowa www.lgsconsulting.pl. Realizacja projektu przebiegła sprawnie, dochowano wszystkich terminów, a dodatkowo mieliśmy możliwość wprowadzenia dowolnej ilości poprawek zarówno do projektu graficznego oraz finalnego produktu.

W 2014 powołaliśmy do życia markę Podlaskie Specjały, w związku z czym potrzebowaliśmy sklepu internetowego. Bez wahania zleciliśmy jego realizację firmie Grupa MTM. Sklep internetowy został wykonany w bardzo krótkim terminie z uwzględnieniem wszystkich ustaleń dotyczących zarówno strony wizualnej, jak i funkcjonalnej. Efekt tej współpracy znajduje się pod adresem www.podlaskiespecjaly.pl.

Najważniejszymi elementami cechującymi współpracę z firmą Grupa MTM są elastyczność i świetny kontakt. Zawsze możemy liczyć na szybką reakcję i zrozumienie naszych potrzeb. Produkty, z których korzystamy cenimy za prostotę i intuicyjność obsługi panelu administracyjnego.

Z czystym sumieniem polecamy współpracę z firmą Grupa MTM zarówno w zakresie projektowania i tworzenia stron www, jak i sklepów internetowych.

Zobacz oryginał.


do góry